Покупка квартири

Якщо ви зібралися купувати квартиру, то настав час відповісти собі на величезну кількість різних питань. І найважливіше з них — де купити квартиру, на вторинному ринку нерухомості або ж в сучасному житловому комплексі. Словом, подумати є над чим. А в даній статті ми спробуємо з вами визначитися, якому варіанту віддати перевагу.

Покупка квартириОтже, чим хороші новобудови києва, і чому саме їм віддає перевагу таку величезну кількість людей, як показує статистика? А все досить просто, і відповідь очевидна на самій-то справі. Вся справа в тому, що в новобудові ви зможете купити комфортабельне сучасне житло, а ось, що ви купите на вторинному ринку нерухомості — питання хороше.

І знову ж таки тут велику рол грає фінансова сторона. Вся справа в тому, що сьогодні ситуація така, що один квадратний метр в новобудові коштує дешевше, ніж той же самий квадратний метр на вторинному ринку нерухомості. Тому виходить так, що за одну і ту ж вартість ви купите маленьку тісну квартирку в хрущовці або ж простору світлу або чисту квартиру в новобудові.

А ось вирішувати, звичайно ж, вже вам.
Якщо ви виросли в старій брежневці, чешці, хрущовці, то ви не з чуток знаєте, чому у таких будинків репутація не дуже, і чому сучасна людина при купівлі нерухомості ці будинки намагається обходити стороною. Всі ми знаємо про постійно зламані ліфти, непроханих гостей на сходових клітинах, списаних стінах і все таке інше.

Нічого приємного в цьому всьому немає і просто не може бути, все це зрозуміло. Але ж ми з вами живемо в сучасному світі, де так хочеться мати підвищений комфорт, і платити гроші за те, що принесе нам задоволення, а не проблеми. Тому нікому не хочеться купувати таку квартиру, де треба буде міняти проводку, газові труби, каналізацію і все інше.

А це потрібно буде зробити обов’язково, хоч це і забере у вас багато сил, багато часу і, звичайно ж, відніме досить велику суму грошей.

Словом, щоб поводитися максимально розважливо, зважте всі за і проти, і тільки потім робіть остаточний вибір. Ми бажаємо вам удачі, будьте щасливі в своїй новій квартирі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *